Две лица нападнале вработен во Клиничкиот центар

40-годишен вработен во Комплексот клиники „Мајка Терезеа“ вчера бил нападнат од две лица

-Вчера во 15.30 часот во СВР Скопје, Н.Б.(40) од Скопје, пријавил дека во 13.00 часот додека бил на своето работно место во Комплекс клиники„Мајка Тереза“ по претходно недоразбирање и расправија бил физички нападнат од две лица, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.08.2020 - 14:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега