Две дечиња се наоѓале во автобусот кој се преврте: Едното старо една годинка

Најновите податоци на српските медиуми за автобуската несреќа во Лесковац, говорат дека меѓу повредените четири лица се борат за живот.

Меѓу патниците било и деветгодишно детенце, за среќа поминало без повреди.

Меѓу патниците имало и бебе од година ипол, за среќа неповредено.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2018 - 14:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега