Дванаесетгодишник од Скопје нападнат од наставникот

Дванаесетгодишно момче од Скопје, било нападнато од наставникот, соопшти МВР. Според информации на полицијата, вчера во 14:00 часот во СВР-Скопје 39-годишниот А.М. од село Грчец-скопско пријавил дека околу 09:00 часот, неговиот 12- годишен син бил физички нападнат од наставникот Б.Ј. Полицијата презема мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега