Два месеци после породувањето Бијонсе во топ форма – фановите воодушевени

 

Американската пејачка Бијсоне направи хаос на Инстаграм откако ги објави своите нови слики, а нејзините фанови се воодушевени како таа изгледа после породувањето.

Бијонсе во јуни роди близнаци, а очигледно многу брзо успеа да се врати во топ форма, а притоа го промени и имиџот…

Сепак, најголемо внимание предизвика најзиното видео во кратки панталони, кој за само три часа доби 5 милиони лајкови.

 

 

 

 

12.08.2017 - 14:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа