Дурловски: Направија кариери на сметка на македонската традиција, сега за пет пари ја распродадоа

„Направија кариери на сметка на македонската традиција, сега за пет пари ја распродадоа. Пу, јаз’к.“

Ова го напиша на Фејсбук оперскиот пејач Игор Дурловски, коментирајќи ја одлуката на етно-состави и пејачи да настапат на прославата што ја организира Владата.

 

 

 

13.07.2018 - 21:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега