Дунавка Трифуновска ја пронајде својата сродна душа: Во врска е со поранешниот директор на финансова полиција

Некогашната мис Македонија, манекенката Дунавка Трифуновска очигледно ужива во летото.

Таа на социјалните мрежи сподели фотографија со својот партнер, Ване Цветанов, поранешниот директор на финансова полиција.

И покрај пандемијата, Дунавка ужива во Турција заедно со својот нов избраник.

Трифуновска во описот на фотографијата стави хаштази со „среќа“ и „сродна душа“, а фановите се воодушевени од оваа глетка.

 
 
 
View this post on Instagram

#happiness #soulmate

A post shared by Dunavka Trifunovska (@dunavkatrifunovska) on Jul 28, 2020 at 8:47am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.07.2020 - 22:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега