Драма во затворот Шутка: Полицајка со бомба се заканувала на директорот

Вистинска драма се одвивала вчера во затворот во Шутка кога жена вработена во МВР почнала да му се заканува на директорот Есад Рахиќ.

Тој не знае која е причината за инцидентот и заканата со бомба кон него како директор на установата, пренесува 24 Инфо.

Од МВР било потврдено дека имало вербален инцидент и дека заканите си заминала. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2019 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега