Драма во Кочани: Предизвикал сообраќајка па му вперил пушка

 

59-годишниот Б.Ј. од Кочани заработи кривична откако во 19 часот и 10 минути во Кочани на улицата Страшо Ербапче откако предизвикал сообраќајна незгода удирајќи со своето возило во возило на 26-годишниот К.Д. од Кочани, започнал расправија со него, при што ја извадил ловечката пушка која ја поседувал со дозвола од багажникот на возилото, но набргу истата ја вратил назад во возилото.

 
 
10.01.2017 - 13:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа