Драма во Карпош: Лице пробало да силува 20-годишна девојка

На 19.05.2022 во 20.30 часот во СВР Скопје, 20-годишна девојка пријавила дека на територија на Карпош едно лице се обидело да изврши обљуба врз неа, но не успеало. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
   

20.05.2022 - 16:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега