Драма во Ѓорче Петров: Се степале двајца мажи

 

На 22.11.2023 во 22.47 часот во Полициската станица Ѓорче Петров било пријавено дека на подрачје на Ѓорче Петров бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Р.Ж.(42) и Д.П.(41), двајцата од Скопје, соопшти полиција.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок. 

23.11.2023 - 17:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега