Драма во Драчево: Скопјанец заедно со родителите и тетката ја претепале сопругата

Вчера во 20.15 часот во СВР Скопје, 28 - годишна жена пријавила дека околу 11.30 часот на подрачјето на Драчево била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер Џ.М.(27) од Скопје, од неговите родители и неговата тетка, при што биле употребени и тврди предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

15.04.2024 - 16:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега