Драма во Драчево: Се степале дедовци - двајца наспрема еден

На 07.06.2023 во 16.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Драчево, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со фиизчка пресметка помеѓу Е.К.(60) од една страна и К.А.(71) и Н.Д.(69), од друга страна, сите од Скопје, велат од МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

08.06.2023 - 17:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега