Драма на игралиште во Центар: 58-годишник претепал малолетник

СВР Скопје поднесе кривична пријава против А.Б.(58) од Скопје, поради тоа што на 13.03.2022 на игралиште на подрачјето на Центар, по претходна вербална расправија физички  нападнал малолетник.

13.05.2022 - 16:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега