Дождот започна - На овие места врне низ Македонија

Дождот веќе започна во делови на Македонија.

На овие места врне во моментов, а ова се и температурите вечерва.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 20:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега