Дожд низ цела Македонија - На овие места има невреме

Дожд низ цела Македонија. На овие места има невреме.

Ваквото време според УХМР ќе се задржи до среда, а потоа не очекува сонце.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега