Дошла до банкоматот да извади пари но кога го видела екранот почнала да плаче (видео)

Се чини дека во денешно време луѓето забораваат да бидат благодарни, па често и забораваат колку тоа значи и ги зближува луѓето.

Сепак некој се сетил на еден интересен начин, фа ги потести луѓето дека подарувањето и благодарноста се многу важни.Во сето тоа помогнал банкомат за пари, кој на секој корисник му подарувал по некој подарок. На овој начин банката сакала да се заблагодари на своите лојални корисници.

Пад до Дизниленд, како ви звучи? Погледнете као реагираа овие луѓе:

 

 

 

 

17.01.2018 - 09:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа