Досега го немаме видено во вакво светло: Перо Антиќ заигра Гангам стајл (ВИДЕО)

Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео.

Имено на видеото заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл.

Погледнете како изгледаше тоа:

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Daily practice with one of my coaches #Petar #MyPrince

A post shared by Antic Pero Official Instagram (@cickostoilko) on May 17, 2019 at 10:57am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.05.2019 - 21:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа