Долго чувана тајна: Првиот брак на Меган траел кратко, а ова е причината поради која се развеле

Документарец за сопругата на принцот Хари, откри детали за нејзиниот прв брак, мајчинството, филмовите и детали за нивниот развод.

-Проблемот во тој брак била оддалеченоста, Меган добвала улоги во многу серии и поради тоа морала да се пресели во Торонто, додека нејзиниот тогашен сопруг Треворпоради својата работа останал во Лос Анџелес. Бракот едноставно не издржал- рекла Ешли, кралска дописничка во документарецот.

После разводот со Меган, нејзиниот поранешен сопруг Тревор инаку продуцент бил во многу лоша состојба, а неодамна се ожени со богатата наследничка Трејси .

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 17:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега