Додека туристите уживаа на плажа до нив лежеше мртов маж -хорор на убавата дестинација

 

Додека туристите се капеа и уживаа на сонцето на плажата во Акапулко, до нив во водата имаше мртов маж.

Полицијата и војската го пренеле телото на починатиот маж, кој е сведок колку криминало владее во ова место.

Додека туристите уживале, на плажата вриело од полиција и војска.

 

 

 

16.04.2018 - 20:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа