Додека сите спијат Елена Петреска позира по горен дел од бикини (фото)

Македонската пејачка Елена Петреска неодамна разголена позираше во својот двор.

Меѓутоа, сега за крај на летната сезона таа ги полни батериите во Албанија, која е единствена земја заедно со Турција каде македонските државјани можат да одат на одмор без негативен тест за Ковид-19.

Едно утро додека сите спијат, пејачката позираше само во горен дел од бикини и шорц од апартманот каде што е сместена.

„Додека сите спијат, подготвена за на плажа“, напиша таа на фотката пред огледалото, а на која се гледа нејзиното разголено стомаче.

Инаку, Елена благодарение на еден напиток успеа да ги загуби килограми и се реши од надуеноста на стомакот, пороблеми со кожата…

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 20:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега