Додека колегата коси трева, комунални работници држат церада за да заштитат автомобил

Во Риека, Хрватска, е забележана необична сцена кога комуналните работници се обидуваа да ја искосат тревата.

Три комунални работници пронајдоа интересен начин како да ги заштитат автомобилите покрај кои се косеше тревата.

На фотографијата објавена на Фејсбук може да се забележи дека двајца држат церада додека третиот ја коси тревата.

22.11.2022 - 09:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега