Додека била мала Милјана родителите ја носеле на лечење- сега таа е решена да се мажи за 53 години постариот Милојко

Милјана (21) и нејзиниот избраник Милојко (74) би требало наскоро да влезат во вилата на „Парови“ српско реалити шоу, а пред влезот во куќата нејзината мајка открива неколку детали за својата ќерка.

„Кога имаше 14 години, сфативме дека сака постари машки, одлучивме  да се посвоветуваме со одктрои и ја водевме на психијатар и психолог.Меѓутоа докторрите ни кажаа дека нејзината состојба не се лечи, туку е едноставно таква.Едноставно има таков ген, па моравме да се помириме со тоа.Знаевме дека никогаш нема да избере врсник за да и биде партнер- раскажала мајката на Милијана.

Милјана и Милојко закажаа и сведба иако нејзиниот татко е против и ѝ се закани дека ќе ја убие, по што таа го пријави во полиција и сега има забрана да и се доближи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.03.2019 - 09:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега