Добри вести за водителката на која автобус и ја откина раката

Конечно среќни и добри вести за водителката Деа која имаше несреќа по што автобус во четвртокот и ја откина раката.

Докторите по долга операција уепејаа да ја спасат и да и ја сошијат раката, а добрата вест од српските медиуми е дека таа повторно ја чувствува.

Страшната несреќа се случи во четвртокот во шест часот кога водитеката тргнала на работа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 10:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега