Добри вести: Полицијата го пронајде исчезнатиот 54- годишен скопјанец

Вчера попладне бил пронајден 54- годишниот маж кој на 7.10 беше пријавен за исчезнат од страна на неговата мајка.

„На 08.10.2019 во 15.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека е пронајден Љ.С.(54), за кој на 07.10.2019 неговата мајка Ј.С.(79) од Скопје пријавила дека се оддалечил од домот“ велат од МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2019 - 16:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега