Добра вест: Полицијата го пронајде 21- годишното момче од Скопје кое беше пријавено како исчезнато

 

Вчера во 11.45 часот во СВР Скопје пронајден е С.М.(21) од Скопје кој беше исчезнат неколку дена.

С.М беше пријавен за исчезнат на 13.10.2019 во 10.45 часот во Полициска станица Аеродром.

Во полиција беше пријавено дека С.М се оддaлечил од местото на живеење.  

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.10.2019 - 17:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега