Директор на фирма во Скопје нападнал вработена

Во полициската станица Ѓорче Петров на 23.05.2022 околу 11.00 часот било пријавено дека П.Г.В. (50) од Кавадарци била нападната во фирма во која била вработена.

Инцидентот се случил на подрачје на Ѓорче Петров, а таа била нападната од страна на Ф.Х.кој е директор на фирмата.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

24.05.2022 - 17:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега