Димовски до СДСМ: На избори не сте победиле никогаш, нема ни сега

По прес конференцијата на премиерот Заев кој најави предвремени парламентарни избори и ги повика граѓаните да ја поддржат партијата на СДСМ и да продолжат реформите кои ги започнаа, пратеникот Илија Димовски преку фејсбук им порача дека тие никогаш досега не победиле на избори, па нема ни сега.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2019 - 13:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега