Дилета ги стави атрибутите во преден план- убавата водителка се расоблече на плажа (ФОТО)

Дилета Леота привлекува внимание каде и да се појави, а припадниците на посилниот пол со восхит ги гледаат нејзините фотографии кои што ги објавува на социјалните мрежи.

Италијанската новинарка Дилета Леота со години важи за една од најсексапилните водителки во Италија, па и пошироко.

Таа е специјализирана за Серија А, со што привлекла 5.8 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а на нејзиниот шарм ретко кој може да му одолее.

Дилета покажа дека ужива во одморот во Италија и објави фотографија во бикини и ги воодушеви фановите.

 
 
 
View this post on Instagram

Il primo bagno non si scorda mai  #summer20

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta) on Aug 4, 2020 at 11:23am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.08.2020 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега