Девојка со најголемите гради во Британија: Не можам да го дофатам воланот (ФОТО)

Леја Паркер од Лондон вели дека горда што заработува над 10.000 фунти на моделинг поради тоа што ги има најголемите гради во Велика Британија.

Иако ги сака своите 32НН гради и ги прифаќа како дел од себе, сепак се жали дека ѝ го отежнуваат секојдневнието.

Вели дека не може да го дофати воланот, да трча, и мора да спие со перница на стомакот.

I was reminded yesterday how much i love love love shooting in london. southbank...boruogh market...waterloo...soho. I...

Posted by Leia Parker on Saturday, 25 July 2020

Happy sunday my loveleys. Back from a chilled afternoon being spoiled at The Anglers, Teddington. Sat out in the with loveley company in a loveley place xx #BIGLOVE #32NN #BritainsBiggestBoobs #

Posted by Leia Parker on Sunday, 2 August 2020

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2020 - 23:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега