Девојка се обесила на дрво позади „Лептокарија" - глетката страшна

 

Жителите на скопската населба Карпош3, вчера објавија дека доцна ноќта девојка си го одзела животот со бесење на дрво. Како што пишува Скопје24, настанот се случил во близина на основното училиште Лазо Трповски, позади трговскиот центар “Лептокарија”, на едно од дрвата позади зградите.

Според очевидците, глетката била страшна.

Засега МВР ја нема потврдено оваа информација.

 

 

 

 

11.12.2017 - 08:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа