Девојка од Скопје претепана кај Рамстор

 

Во 16 часот и 15 минути вчера, 22-годишната Ч.М. од Скопје пријавила дека на истиот ден околу 16 часот на булеварот “Кирил и Методиј“ во близина на Трговскиот центар Рамстор била физички нападната од страна на Е.С. од Турција.

Полицијата информира дека тој ја повлекол за косата и откако ја бутнал на земја ја удирал со клоци во пределот на лицето и телото. Причина за физичкиот напад била претходна расправија со негов пријател.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

 

 

 

14.11.2017 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа