Девојче не знаело дека го снимаат: Погледнете што правело во трговски центар

 

Малите деца се навистина интересни и невини. Се радуваат на малите работи, а некогаш нивната насмевка може да ни го разубави денот.

Така и ова мало девојче расположило многумина во еден трговски центар во Бостон.

Нејзините родители ја снимале и ја објавиле на интернет:

 

 

 

 

13.09.2017 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа