Девојче (10) направи список на желби за Дедо Мраз: „Сака Ајфон, Шанел ташна, Гучи папучи и 4000 долари“

Едно 10- годишно девојче од Лос Анџелес направи список на желби за тоа што сака Дедо Мраз да и донесе, а овој нејзин список стана хит на интернет.

Нејзиниот татко на Твитер го објави списокот на желби на неговата ќерка, за која напиша дека „луда“ штом составила ваков список

-Мојата 10- годишна ќерка не е при себе штом го состави ваков список на желби- напишал тој.

Во списокот се најдоа: Ајфон 11, нови слушалки, Мекбук, вистински зајак, облека , шминки, Пума патики, Гучи папучи, Шанел ташна, парфем, етерично масло, нови чевли, 4000 долари и што уште не.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.11.2019 - 23:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега