Дете од Ѓорче нападнато од кучето на соседот

Малолетник од Ѓорче бил каснат од кучето на соседот.

Пет минути по полноќ во Полициската станица Ѓорче Петров, 56-годишната С.И. од Скопје пријавила дека на улица „Моцартова“ нејзиниот 16 – годишен син бил каснат во пределот на десната потколеница и левата дланка од куче на нивен сосед.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега