Дете нападнато во Ченто

Во 22,30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје, се јавил 41-годишниот  И.Д. кој пријавил дека истиот ден околу 20,15 часот на улицата “Јужно Моравски Бригади“ неговиот 14 годишен син додека се движел со неколку другари му пришле две непознати лица на возраст од 14-16 години и едното од нив физички го нападнало.

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

23.10.2018 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега