Денеска ќе се знае кои се најдобри сајтови во Македонија

Денеска во рамки на манифестацијата „Сајт на годината“ ќе бидат избрани најдобрите македонски сајтови. 

Освен селекцијата на најдобрите сајтови за годинава, планирано е да се одржат и неколку презентации и панел дискусија на тема „Предизвиците на дигиталниот маркетинг во Македонија и регионот“. 

 „Сајт на годината“ се одржува четврта година по ред во организација на Media Solutions и системот за онлајн реклами keepaneye.mk

10.12.2013 - 09:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега