Дара Бубамара се качи на маса и почна да меша, а Саша Поповиќ и го спушташе фустанчето

Во една од наредните изданија на емисијата „Ѕвездите на гранд“ гостинка во жирито ќе биде пејачката Дара Бубамара.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали од кадрите за време на снимањето на емисијата.

Како што може да се забележи од фотографиите Дара во еден момент се одлучила да стане од столчето и да заигра на масата.

Облечена во црн кожен фустан започнала да тверка и ги дигнала рацете во вис, но поради нејзиниот прекраток фустан Саша Поповиќ во еден момент станал и и го истегнал надоле за да и го сокрие задникот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.10.2019 - 12:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега