Дара Бубамара објави „жешко“ видео од плажа- огромните гради во преден план

Дара Бубамара секојдневно објавува жешки фотографии од летувањето, а сега со кратка „врела“ снимка, предизвика хаос на социјалните мрежи.

Пејачката се сними од птичја перспектива, а речиси целиот кадар го завземаа огроните гради.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 20:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега