Дара Бубамара објави провокативна фотографија, па синот Коста ѝ остави коментар - сите зборуваат за ова

Пејачката Дара Бубамара објави провокативни фотографии од кои им го помати умот на припадниците од посилниот пол, а уште поголм шок предизвика коменатрот на нејзиниот десегодишен син Константин.

„Мамо, најјака си“, гласи коментарот, после кој сите го поздравуваа на Инсатграм, а меѓу другото и неговата мајка.

 


ФОТО:ИНСТАГРАМ/ДАРАБУБАМАРА

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 11:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега