Даниел Кајмаковски оди понатаму, за Фифи неизвесно

Даниел Кајмаковски си обезбедипласман во следните емисии на X-Factor. Гласовите од публиката беа доволни македонскиот кандидат да да оди понатаму. Фифи и нејзината група H2O како и Александра се уште се борат за пласман понатаму.

22.01.2014 - 00:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега