Дали ова е нејзиното најсекси издание - Цеца предизвика буба на социјалните мрежи

 

Најголемата фолк ѕвезда на нашите простори, Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најсексипилните жени на естрадата.

Ќерката на поранешниот фудбалер Владан Лукиќ правела свадба деновиве, а нејзина гостина била и Цеца. Во одлично расположение Цеца одлучила и да запее и тоа еден од нејзините најголеми хитови.

 

Заиграла и коло, а на следното видео може да се види и нејзиниот секси танц:

 

 

 

13.09.2017 - 11:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа