Да навиваме за Македонија: Ракометарите играат против Германија

Откако ракометарите не направија горди со победата над Црна Гора, денеска треба да си ги измерат силите со Германија.

Македонија имаше успешен старт и победа над Словенија во саботата. 

Да навиваме вечерва за Македонија!

 

 

 

17.01.2018 - 09:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа