Чудо во Охрид: Ликот на Свети Климент се појави во филџан кафе (ФОТО)

Охриѓанец останал зачуден и изненаден кога на денот на празникот Св. Климент Охридски во шолја со кафе му се појавил ликот на Свети Климент. Се работи за охриѓанецот А.Б. на кој не му се верувале дека вакво чудо му се случило токму нему, и токму на ваков ден...

10.12.2013 - 09:34
Фото: 
шиломагазин

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега