Чудно однесување на пејачката- Карлеуша во кафеана со семејството (видео)

 

Познатата српска пејачка која вообичаено луѓето ја гледаат во клубови каде има настапи, овој пат ја забележаа и во една позната кафеана во центарот на Белград.

Но она што е чудно за сите е тоа дека пејачката во кафеана наздравуваше со вино заедно со своите ќерки Ника и Атина, како и со мајка и Дивна и тетка и.

Инаку пејачката на својот Инстаграм профил ибјави и дел од атмосферата каде во позадина свират и тамбураши, погледнете.

 

 

 

14.11.2017 - 11:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа