Чудна временска прогноза за до крајот на месецот - не чекаат многу промени

Ова е временската прогноза за цел Февруари. Не чека сонце, дожд, снег, ветер, пад на температурите.

Иако Март е месец кој има промени и се смета за женски месец, изгледа и Февруари ќе биде чуден.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега