Четврти ден се трага по исчезнатиот скопјанец - семејството моли за помош

Четврти ден трае потрагата по Пепи, Пертеф Назим, кој исчезна во вторникот и семејството сѐ уште не може да го најде.

Семејството апелира ако некој го види да го задржи и да се јави на телефоните 070 246 119 и 075 290 620 или во полиција, каде што е пријавено неговото исчезнување.

Облечен е во сини тренерки и пижами, а последно е виден во Влае, Ѓорче и околината.

 

 

 

12.10.2018 - 12:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега