Четири полицајци од Идризово завршија на токсикологија поради пожарот


Четири полицајци од затворот во Идризово завршија на токсикологија откако вдишале чад по настанувањето на пожарот, дознава Пресс 24 од неофицијални информации.

Пожарот во затворениот дел од женското одделение во затворот во Идризово утрово беше потврден и од МВР.

22.05.2024 - 12:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега