Четири часа Трамп беше во болница- лекарите кажаа каква му е состојбата

Здравствената состојба на Доналд Трамп е добра, а лекарите цели 4 часа го испитувале во болница. 

По деталниот преглед е соопштено дека 72-годишниот Трамп се чувствува одлично идека без мака ќе си го заврши мандатот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.02.2019 - 11:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега