Челичната принцеза на Путин во центарот на порно скандал - се појави снимка од пред неколку години

Поранешната обвинителка Крима и актуелна заменичка на претседателот на Комитетот за меѓународни односи на Државната дума на Руската федерација се најде во центарот на порно скандал кога беше објавена нејзина снимка настаната пред неколку години.

Снимката која се појави на многу порно сајтови прикажува непознат маж како има однос со девојка за која се тврди дека е Наталија Поклонскаја.

Во филмот е прикажан орален секс а сцените се брутални, Иако главната актерка од филмот за возрасни многу потсетува на Поклонскаја, всушност станува збор за позната порно-актерка.

Да потсетиме, Поклонскаја се стекна со слава како челична принцеза на Путин. На местото на државниот обвинител на Крим, Наталија дошла на 11. март 2014 година, а многумина биле воодушевени од нејзината убавина.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.11.2019 - 15:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега