Целосно изгоре возило на паркинг во Скопје

На паркинг на булевар „Јане Сандански“ во Скопје,  вчера во 20:22 часот имало опожарено патничко моторно возило „Форд“ со скопски регистарски ознаки. 

Полициски службеници излегле на местото на настанот и констатирале дека се работи за возило „Форд Мондео“ сопственост на 20-годишниот Б.А. од Скопје. 

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

  

 

 

 

23.05.2018 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега